Listopad

Listopad se nám krásně zabarvil, a proto jsme se rozhodli tuto nádheru přenést i k nám do třídy. Společnými silami se nám podařilo vytvořit nádherný javor plný zářivě barevných listů. Listopad nám také přinesl projektový den týkající se finanční gramotnosti. Tento den jsme se seznámili s bankovkami a mincemi nejen z České republiky. Měli jsme možnost podívat se i na mince několik set let staré. Zahráli jsme si na obchod a snažili jsme se něco málo i ušetřit. Do prasátka jsme pak kreslili mince. Další týden byl bramborový. Z brambor jsme vyrobili tiskátka a pomocí nich jsme vytvořili pytle plné brambor. Pravidelně navštěvujeme Snoezelen, Tato kouzelná místnost nám nabízí nepřeberné množství aktivit.

Mgr. Monika Klempířová

tn_obrazek_18347.jpeg